Aktualnie znajdujesz się na: arr Strona głównaOfertaCzytaj dalej

Oferta

Najwyższej jakości obsługa to znak rozpoznawczy naszego Salonu.
Częste, regularne szkolenia, najlepsze kosmetyki, rozeznanie w branży i czułość na zmieniające się trendy w modzie sprawiają, że nasze usługi należa do najlepszych w Regionie.

Każdy nasz Klientka wymaga indywidualnej analizy, niepowtarzalnej wizji. Spełniamy Państwa życzenia poprzez lansowanie fryzur lekkich i naturalnych zgodnie ze światowymi tendencjami oraz właściwymi dla kaźdej okazji:

  • wesela,
  • bankietu,
  • zabawy sywestrowej lub innej imprezy,
  • fryzury "codziennej".


W naszym salonie doradzimy jak pielęgnować włosy z problemami.
Prowadzimy sprzedaź kosmetyków i doradzany w ich wyborze, by klient mógł kontynuować rozpoczętą pielęgnację w domu.
Zdrowe i wypielęgnowane włosy to nie tylko warunek, by fryzjer stworzył piękną, praktyczną i niepowtarzalną fryzurę, ale i przepustka do dobrego Państwa samopoczucia i pewności siebie.
 

 

 

Strzyżenie włosów.
Staramy się dobrać strzyźenie do budowy anatomicznej i indywidualnych cech klienta z uwzględnieniem ilości włosów ich stanu i gatunku, jak i równieź do aktualnych tendencji mody.
Strzyźenie wymaga wraźliwości, fachowości, poczucia piękna oraz rozwiniętej wyobraźni.
Po wyborze fryzury przez klienta, trafnie doradzamy, czy dana fryzura będzie pasować.

Farbowanie - jest to nakładanie żądanego koloru na całe włosy.

Balejaż - trudna, złożona koloryzacja mająca na celu uzyskanie efektu światłocieni. Tylko najlepsi profesjonaliści są w stanie uzyskać żądany efekt.
Makijaż włosów - polega na nałożeniu na włosy takich kolorów, by w rezultacie otrzymać gamę kolorów. Dodatkowo taki makijaż zawiera obwódkę, która jeśli jest dobrze dobrana podkreśla urodę klientki i nadaje jej charakteru.

Pasemka
- mogą być jedno lub wielokolorowe, nakłada się je za pomocą foli metodami wybieranymi przez fryzjera, by uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Kontrast - można zastosować w większości koloryzacji wstawiając kontrastowe pasemko sprawiające, że fryzura nabiera dynamizmu i życia.

Trwała ondulacja - obalamy mit, że trwała to „baranek” na głowie gdzie nie można wbić grzebienia.

 
Obecne technologie fryzjerskie pozwalają uzyskać skręt, o którym marzą osoby, których włosy nieładnie „leżą” przy skórze. Włosy nie tracą połysku, są sprężyste i miłe w dotyku. Składniki ochronne zawarte w płynach pozwalają uzyskać niepowtarzalny skręt bez uszkodzenia struktury włosa.

Przedłużanie włosów - kilka lat temu pojawiła się realna możliwość przedłużania włosów krótkich, rzadkich.
To doskonałe rozwiązanie dla osób, które całe życie marzyły o bujnej czuprynie.

W naszym salonie wykonujemy usługę przedłużania włosów. Spore dowiadczenie pozwala nam uzyskać naturalny efekt - włosy są nie do odróżnienia od naturalnych.

Przedłużone włosy to nie tylko zmiana wizerunki, ale i poprawa samopoczucia.

Przedłużamy włosy metodą kreatynową - najstarsza i najbardziej niezawodna metoda przedłużania włosów.
Do naturalnych włosów klientki dołączane są włosy z gotowym złączem kreatynowym. Jest to bardzo bezpieczna, nie powoduje uczulenia i podrażnienia dająca wyjątkowo naturalny wygląd. Włosy są oczyszczane w fabryce i impregnowane, więc kolor trzyma się wyjątkowo trwale. Dostępne w 70 kolorach.
Ring Extension - ta metoda pozwala pracować bez kleju i użycia ciepła. Szybka i bezpieczna metoda pozwala kilkakrotnie użyć przedłużane pasemka.
Kera Vax - ta metoda jest dla osób, które chcą przedłużyć sobie włosy- włosami syntetycznymi. Można uzyskać efekt przedłużenia całej długooci, my jednak polecamy ją osobą, które chcą uzyskać niepowtarzalne pasemka bez użycia chemii.

 

Zapraszamy do zapoznania
się z naszą aktualną ofertą czytaj dalej
Zobacz aktualny cennik usług
w salonie Sara czytaj dalej
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami! czytaj dalej